Redaktorzy

Imię i nazwisko Adres email
Bielińska Elżbieta elzbieta.bielinska@powiatnakielski.pl
Brzezińska Alicja
Nr telefonu: 523866629
alicja.brzezinska@powiat-nakielski.pl
Chudzyński Piotr piotr.chudzynski@powiat-nakielski.pl
Domek Dariusz dariusz.domek@powiat-nakielski.pl
Dróbkiewicz Magdalena magdalena.drobkiewicz@powiat-nakielski.pl
Dryll Adam adam.dryll@powiat-nakielski.pl
Dymel-Kobza Alicja
Nr telefonu: 523851230
alicja.kobz@powiat-nakielski.pl
Kiełpikowska Monika
Nr telefonu: 523866646
monika.kielpikowska@powiat-nakielski.pl
Król Kamila kamila.krol@powiat-nakielski.pl
Lewandowska Iwona iwona.lewandowska@powiat-nakielski.pl
Lewczyk Daniel daniel.lewczyk@powiat-nakielski.pl
Marach Emilia
Nr telefonu: 523866637
emilia.marach@powiat-nakielski.pl
Musiał Martyna martyna.musial@powiat-nakielski.pl
Piotrowska Ewelina
Nr telefonu: 523866665
ewelina.piotrowska@powiat-nakielski.pl
Piotrowska Paulina paulina.piotrowska@powiat-nakielski.pl
Przygoda Maciej info@powiat-nakielski.pl
Siemieniako Krystian
Nr telefonu: 052 386 66 42
krystian.siemieniako@powiat-nakielski.pl
Skibińska Karolina karolina.skibinska@powiat-nakielski.pl
Ślagowska Magdalena
Nr telefonu: 523866637
magdalena.slagowska@powiat-nakielski.pl
Smolarz Zofia zofia.smolarz@powiat-nakielski.pl
Starzyński Łukasz lukasz.starzynski@powiat-nakielski.pl
Stałowska Katarzyna katarzyna.stalowska@powiat-nakielski.pl
Stępień Agnieszka agnieszka.sepien@powiat-nakielski.pl
Stepka Dorota dorota.stepka@powiat-nakielski.pl
Wendland Piotr piotr.wendland@powiat-nakielski.pl
Zielińska Aldona
Nr telefonu: 523866621
aldona.zielinska@powiat-nakielski.pl

Przejdź do formularza kontaktowego

Informacje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>