Oświadczenia majątkowe

Data utworzenia Rok Imię i nazwisko
10.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Ryszard Bagnerowski Szczegóły
14.03.2019 początek kadencji 2018-2023 Maciej Boinski Szczegóły
14.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Beata Danielewska-Szymczak Szczegóły
17.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Paweł Duda Szczegóły
26.11.2018 początek kadencji 2018-2023 Edward Kominiak Szczegóły
17.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Marek Kornalewicz Szczegóły
17.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Jacek Książek Szczegóły
09.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Tomasz Miłowski Szczegóły
12.12.2018 początek kadencji 2018-2023 Daniel Olszak Szczegóły
21.11.2018 początek kadencji 2018-2023 Jacek Osiński Szczegóły
« 1 2 3 4 27 28 29 »